Dne 05.07.2024 bude showroom a výdejna Parketa z důvodu svátku zavřena.

Bona Čistič na laminátové podlahy & dlaždice

Novinka

Je připraven k okamžitému použití, jednoduše jej nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Je pH neutrální.  Více >>
Výrobce: Bona. Kód produktu: BO-WM760341053

od 300 Kč (Cena za jednotku 300 Kč / ks)

Na externím skladě

Čistič na laminátové podlahy & dlaždice

Také nedřevěné podlahy potřebují pravidelnou péči. V naší nabídce tak máme také speciální čistič na laminátové podlahy a dlaždice značky Bona. Je určen nejen na laminátové podlahy, ale hodí se také na podlahové krytiny z PVC, marmolea, vinylu a keramickou dlažbu. Dokonale je vyčistí, aniž by na povrchu podlahu zanechal jakékoli stopy.

Jedná se o koncentrovaný, lehce alkalický čistící přípravek, který byl vyvinutý speciálně pro tvrdé podlahové krytiny. Usnadňuje nejen čištění silně znečištěných podlah, ale hodí se i na jejich každodenní údržbu, aniž by z podlahy musela být odstraňována leštěnka nebo podobné přípravky. Jeho pH je neutrální. Před aplikací je třeba podlahu vysát či jinak zbavit hrubých nečistot. Čistič se nemusí nijak ředit, je připraven k okamžitému použití. Stačí ho jednoduše nastříkat rozprašovačem na podlahu, setřít mopem a vysušit. Účinně odstraní jak skvrny, tak i nečistoty a špínu.

Vhodně se doplňuje s dalším výrobkem značky Bona – Leštěnkou na laminátové podlahy & dlaždice. Jedná se o zcela ekologický výrobek. Prodává se jako rozprašovač s objemem 1 litr, náplně o objemu 2,5 a 4 litry, případně o objemu 850 ml. Přípravku stačí použít jen minimální množství. Pravidelné používání čističe pomůže udržet vaši podlahu dlouho krásnou.