Oživte svoji terasu před začínajícím létem čisticími prostředky Bona. Chci vědět více

Čistič na laminátové podlahy & dlaždice

Také nedřevěné podlahy potřebují pravidelnou péči. V naší nabídce tak máme také speciální čistič na laminátové podlahy a dlaždice značky Bona. Je určen nejen na laminátové podlahy, ale hodí se také na podlahové krytiny z PVC, marmolea, vinylu a keramickou dlažbu. Dokonale je vyčistí, aniž by na povrchu podlahu zanechal jakékoli stopy.

Jedná se o koncentrovaný, lehce alkalický čistící přípravek, který byl vyvinutý speciálně pro tvrdé podlahové krytiny. Usnadňuje nejen čištění silně znečištěných podlah, ale hodí se i na jejich každodenní údržbu, aniž by z podlahy musela být odstraňována leštěnka nebo podobné přípravky. Jeho pH je neutrální. Před aplikací je třeba podlahu vysát či jinak zbavit hrubých nečistot. Čistič se nemusí nijak ředit, je připraven k okamžitému použití. Stačí ho jednoduše nastříkat rozprašovačem na podlahu, setřít mopem a vysušit. Účinně odstraní jak skvrny, tak i nečistoty a špínu.

Vhodně se doplňuje s dalším výrobkem značky Bona – Leštěnkou na laminátové podlahy & dlaždice. Jedná se o zcela ekologický výrobek. Prodává se jako rozprašovač s objemem 1 litr, náplně o objemu 2,5 a 4 litry, případně o objemu 850 ml. Přípravku stačí použít jen minimální množství. Pravidelné používání čističe pomůže udržet vaši podlahu dlouho krásnou.