Dne 05.07.2024 bude showroom a výdejna Parketa z důvodu svátku zavřena.

Dubové podlahy – pevný základ spokojeného bydlení

Po staletí jsou dubové podlahy symbolem kvality, komfortu a pohodlí. Vlastnosti dubového dřeva ho k výrobě podlah doslova předurčují. Je velmi tvrdé, robustní, pevné, a hlavně odolné a trvanlivé. Dubové podlahy nejsou určeny na jednu sezónu, ale mohou být svědky života vaší rodiny po celé generace. Dřevo jako přírodní materiál snad nejlépe ze všech podlahových krytin umí vytvořit z bytu nebo domu skutečný domov. Na kvalitní dřevěné podlaze se dá relaxovat, pracovat i hrát si. Působí teplým dojmem i uprostřed zimy a je příjemná na dotek ruky i bosých nohou. Skvěle se na ní žije.

Díky své tvrdosti se podlahy z dubového dřeva hodí i do domácností, kde mají domácí mazlíčky, protože odolá poškrábání. Nezničí ho ani divoké hry dětí, ať už zrovna jezdí doma na tříkolce, staví hrady či garáže, nebo zrovna zkouší vyrobit kouzelné lektvary. Dubové podlaze nevadí mechanické ataky, ani rozlité tekutiny. Vhodná povrchová úprava umožňuje dubové podlahy instalovat i do komerčních prostor, kterým pravé dřevo dodá punc solidnosti a úspěchu.

Prodeji a pokládce dubových podlah a parket se věnuje česká značka PARKETO. Nabízíme vysoce kvalitní vrstvené i masívní dubové podlahy. Ať už se jedná o třívrstvé lamely nebo klasické dubové parkety, můžete si vybrat z různých provedení, které se skvěle hodí jak do moderních, tak do rekonstruovaných interiérů. V sortimentu jsou dubové podlahy pro celoplošné lepení i pro pokládku plovoucí podlahy, v čistém či rustikálním provedení, s jemným nebo hrubým kartáčováním, ale vždy v perfektní kvalitě s vysokým podílem ruční práce. Každou parketu, každou lamelu, každé prkno měl v ruce někdo, kdo dřevu rozumí a respektuje ho. Proto PARKETO na dubové podlahy poskytuje doživotní záruku. PARKETO umí vyjít vstříc i velmi specifickým požadavkům klientům, proto nabízíme možnost zakázkové výroby dle vašeho přání. Koupit si u nás můžete také lepidla, podložky, lišty, přípravky pro úpravu podkladu i čisticí prostředky vhodné pro údržbu.

Dubové podlahy a parkety PARKETO vyrábíme s láskou. Ať už si u nás dubovou podlahu jen koupíte, nebo si ji necháte od našich odborníků i položit, určitě budete spokojeni.