Dne 05.07.2024 bude showroom a výdejna Parketa z důvodu svátku zavřena.

LIŠTY DOLADÍ VZHLED PODLAHY

Perfektní vzhled podlahy v obytném i komerčním interiéru doladí vhodné podlahové lišty, ideálně materiálem a barvou odpovídající položené podlahové krytině. A u dřevěné podlahy to platí zvlášť. Proto nabízíme podlahové lišty ladícími s námi dodávanými typy dřevěných podlah, které ochrání hranu, na níž se stýká podlaha se stěnami. Lišty ale můžete využít i jinde, například u dřevěného schodiště, na míru vyrobeného patra na spaní a podobně.

Žádný plast, ale poctivé dřevo

Námi dodávané lišty jsou vyrobeny ze stejně kvalitního dubového dřeva, jako třívrstvé dřevěné podlahové lamely. Plastové náhražky u nás nenajdete. Dřevo jako přírodní materiál pracuje, takže jiná než ze stejného dřeva vyrobená lišta se k němu ani nehodí.

Lišty dodáváme se zaoblenou horní hranou a s rozměry 40 x 16 x 2 500 mm. Na požádání ale umíme vyrobit na míru také kusy dle individuálních požadavků klienta. Všechny podlahové lišty jsou dodávány olejované s voděodolnou povrchovou úpravou a všechny mají jemně kartáčovanou strukturu. Prodáváme je po kusech, klidně si můžete koupit i pouhou jedinou podlahovou lištu, pokud vám ji například neopatrní stěhováci nebo montéři nábytku poškodí.


Poetická jména pro podlahy i lišty

V naší nabídce jsou dubové lišty k námi nabízeným podlahám. Jejich odstíny nesou poetické názvy jako GRACE, NOEMI, IRIS, LARA, LILY, VIOLA, KARIN, nebo IMOGEN. Garantujeme rychlé dodání a díky vynikající kvalitě na lišty poskytujeme doživotní záruku.

 

Vše pro podlahy

Nabízíme nejen podlahové lišty, vlastní dubové podlahy, ale i ostatní materiál nutný pro jejich pokládku od stěrek a vyrovnávacích hmot pro přípravu podkladu přes přednátěry, podložky až po lepidla a vhodné nátěrové a údržbové prostředky. Podlahy umíme také položit. Pokud potřebujete poradit, jsme vám k dispozici.