Oživte svoji terasu před začínajícím létem čisticími prostředky Bona. Chci vědět více

Malta na bázi jemných cementů s nízkým vnitřním pnutím s přísadou polymerů vhodná pro zhotovení vyrovnávacích vrstev na monolitických železobetonových deskách, potěrech, terasu, dlažbě a deskových podlahových krytinách. Používá se v interiéru, tloušťka vrstvy může být 3 – 40 mm. Při aplikaci v prostorách s třídou vlhkostního namáhání A0 se používá v kombinaci s kontaktní izolací. Více >>

AM-42017.04

817 Kč s DPH

Skladem

ks

Servoplan D 800 - 25 kg tenký potěr

Malta na bázi jemných cementů s nízkým vnitřním pnutím s přísadou polymerů vhodná pro zhotovení vyrovnávacích vrstev na monolitických železobetonových deskách, potěrech, terasu, dlažbě a deskových podlahových krytinách. Používá se v interiéru, tloušťka vrstvy může být 3 – 40 mm. Při aplikaci v prostorách s třídou vlhkostního namáhání A0 se používá v kombinaci s kontaktní izolací.

Po přidání výrobku Okamul 71 je Servoplan D 800 vhodný pro použití i na lité asfalty třídy tvrdosti IC 10 a pro přestěrkování topných síťových rohoží.

Servoplan D 800 je vhodný jako podklad pro pokládku jakékoliv podlahové krytiny. V kombinaci s nátěrem nebo povlakem ho lze také použít jako finální nášlapnou vrstvu podlah s normálním namáháním.

Při pokládce parotěsných podlahových krytin musí být vrstvy podkladní konstrukce trvale suché.

  • samonivelační
  • rychleschnoucí
  • tloušťka vrstvy v jednom pracovním kroku 3 mm až 40 mm
  • čerpatelný
  • vhodný pro podlahové vytápění
Druh
Tenký potěr
Hmotnost
25 kg
Požadované vlastnosti
samonivelační, rychle schnoucí, čerpatelný
Tloušťka vrstvy
3 - 40mm
Vhodný pro
Podlahové topení
Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře.